• Tel: 0232 207 77 22
  • Cep: 0541 618 51 81
Blog image

İzmir Evden Eve Nakliyat


www.izmirneraynakliyat.com/izmir-evden-eve-nakliyat.aspx

İzmir nüfusu bakımında ülkemizin en kalabalık illerinin başında gelmektedir. Liman şehri olması, tatil için uygun alanları olması ve tarihi bunda ki en büyük etmenlerdendir. Bu açıdan bakılınca Ülkenin nakliyat firmalarına en çok ihtiyaç duyan şehirlerinden biridir. Bu ihtiyacı karşılayabilecek kapasitede ve büyüklükte firmaların olmaması ise dezavantajdır.

Bahsedilen bu açığı kapatmak için yola çıkmış olan firmamız İzmir evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerin kalitesi ile kendini ispatlamış olması ile müşteri portföyü açısından oldukça önem arz etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile kuruluş amacına il gün ki şevk ve hırsa bağlı olan firmamızın müşteri memnuniyeti ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti anlayışıyla rakiplerinden bir adım daha öne çıkmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerini sadece şehiriçi taşımacılık ile sınırlı bırakmayıp şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde de bir hayli yol katetmiştir. Toplamda yaptığı 4,5 milyon km yol ile ülkenin en iddalı ve en iyi şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır.